Naučte se na nakupovat online za nejlepší ceny

Nakupujete online? Není se čemu divit! Nakupování na internetu se v poslední době stalo doslova hitem. Nejenže je to daleko pohodlnější, protože nikam nemusíte a vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova, ale zároveň je to mnohem levnější. A jak se budete tvářit, až vám řekneme, že i na internetových nákupech můžete ještě více ušetřit?

Ano, čtete správně! Nákupy na internetu jsou v porovnání s nákupy v klasickém kamenném obchodě zpravidla mnohem levnější. I přesto ale můžete ušetřit ještě více. Zajímá vás, jak na to? Bodejť by ne! Jen blázen by se vědomě vzdal příležitosti ušetřit peníze. Tak si pojďme prozradit, jak ušetřit za nákupy na internetu.

Tip první: hledejte nejlevnější zboží

V současné době je na internetu e-shopů doslova jako máku. A každým dnem vznikají nové a nové online shopy, ve kterých pořídíte vše od A do Z. Bylo by hloupé, pokud byste si našli nějaký obchod a ihned na něm objednali, aniž byste si ještě před tímto unáhleným rozhodnutím neudělali takový menší průzkum konkurence.

 

Divili byste se, že spoustu zboží – možná dokonce i většinu – můžete na internetu pořídit za různorodé ceny. Až si tedy v obchodě najdete nějaký produkt, zkuste se podívat, jestli ho jiný e-shop nenabízí levněji. I kdyby jen o pár korun, tak se to vyplatí!

Tip druhý: využijte dopravu zdarma

A jsme opět u hledání správného e-shopu. Měli byste vědět, že se e-shopy liší nejen nabízeným sortimentem a jeho cenou, ale i způsobem a cenou dopravy. Byli byste možná nemile překvapeni, jak vysoké poštovné celá řada e-shopů má! Oproti tomu jsou tu e-shopu, kde se dá zboží objednat i bez nutnosti platit poštovné. Stačí jen hledat.

Tip třetí: nebojte se slevových kuponů

Zatímco v jiných zemích, především pak v Americe, je používání slevových kuponů naprostou samozřejmostí, u nás se to až tak nevidí. Ano, jsou lidé, kteří už se přesvědčili o tom, že díky slevovým kuponům mohou ušetřit slušné peníze. Ale je jich poskrovnu.

Většina lidí totiž neví, jak dané slevové kupony používat a pak je tu skupinka těch, kteří ani nevědí, že nějaké slevové kupony pro nákupy na internetu existují. Přitom stačí jen trochu hledat. Používání slevových kuponů není vůbec složité. Stačí si vyhledat slevu pro příslušný obchod a zkopírovat kód. A to je vše.

Tip čtvrtý: nákupy v zahraničí

Na mysli teď máme zahraniční e-shopy, které se stejně jako ty české v posledních letech těší velkému zájmu. Jejich popularita roste především díky pestrému sortimentu a ceně, která je kolikrát až směšná. My můžeme doporučit výborně hodnocený AliExpress.

Zahraničních e-shopů se určitě nemusíte bát, na internetu jsou k dohledání recenze, kde si můžete přečíst o zkušenostech lidí, jež v daném obchodě nakoupili před vámi a na základě jejich hodnocení se rozhodnout. Výhodou je, že u některých e-shopů neplatíte poštovné.

Rate this post