6 důvodů, proč mít účet na eBUX.cz

6 důvodů, proč mít účet na eBUX.cz

Je celkem rozšířeným názorem, že mladá generace vůbec nečte knihy. Není to tak docela pravda, jen snad čte mnohem méně, než jejich rodiče či prarodiče, knihy tištěné. Mají raději elektronická média, v tomto případě ebooky.

Mít možnost číst si knihu na tabletu, na PC nebo v chytrém telefonu, případně na všech nosičích současně, netahat se všude s těžkou knížkou, to je to, co v dnešní době většina čtenářů preferuje. Proto se stále víc rozšiřuje prodej e-booků, zatímco klasické tištěné knihy jsou tak trochu na ústupu.

Internetový obchod s elektronickými knihami eBUX.cz patří nakladatelství Euromedis Group a. s., které je významným hráčem na trhu s knihami obou formátů. S možností přečíst si knihy  v elektronické formě přišli v Čechách jako jedni z prvních a své silné postavení si udržují už několik let. Existuje několik dost dobrých důvodů, proč se na jejich stránkách zaregistrovat.

1. Nejširší nabídka titulů

Tolik knižních titulů od nejnovější beletrie přes populárně naučné publikace až k učebnicím, nenajdete nejspíš v žádném jiném e-shopu. Pro spolehlivé nakladatelství není obtížné dohodnout si tisk i e-book najednou, proto většinu titulů už nabízí v obou formátech. A je opravdu z čeho vybírat,  ve všech možných žánrech jsou tisíce titulů e-booků různých vydavatelů.

2. Nic nového nepropásnete

Na webu eBUX i v newsletterech se pravidelně dočtete o novinkách dostupných na e-shopu. Takže nejen že vám už žádná neuteče, ale máte ji k dispozici během několika minut. Zároveň si zjistíte, jaké ebooky jsou právě v akci, nebo které se nejvíc prodávají. Informací o knihách a o všem, co se točí kolem nich, získáte opravdu hodně.

3. Snadná  a rychlá dostupnost

Mít svůj ebook je rychlé a opravdu jednoduché: Zaregistrujete se v eshopu a najdete si titul, o který máte zájem, v jednom ze tří forrmátů:-  pro čtečku Wooky, Kindle nebo PocketBook. Zaplatít můžete platební kartou nebo expres platbou prostřednictvím premiové SMS. Během několika minut se pak můžete do zvolené knihy začíst.

4. Ebook je výhodnější

Oproti běžné tištěné knize má ebook řadu výhod. O tom, že ji máte ihned k dispozici a nemusíte čekat, až vám ji pošta doručí, jsme se již zmínili. Také pro ně nemusíte dělat místo v knihovně, to jistě oceníte, pokud bydlíte v malém bytě. Při čtení na cestách se nemusíte tahat s těžkou taškou – mobil máte s sebou pokaždé. A samozřejmě elektronická verze je ekologická. Jen si představte, kolik ušetřených stromů představují knihy dostupné jako ebooky. Navíc jste si asi všimli, ušetříte docela pěkné peníze, když si budete kupovat ebooky místo knih.

5. V eBUX.cz jsou jen legální produkty

Na internetu koluje řada nelegálních pirátských kopií různých duševních děl, od písniček až k celým filmům. Ani ebooky nejsou výjimkou, také ty jsou předmětem nezákonného šíření. V případě produktů na eshpu eBUX.cz jsou ale elektronická díla chráněna DRM (digital rights management) ochranou. Tato ochrana zajišťuje používání elektronických knih v douladu s autorskými právy autora knihy, ilustrátora, nakladatele a všech ostatních, kteří se na autorských právech nějak podílí. Společnost Euromedia group se tak vymezuje proti pirátským kopiím a nelegálnímu šíření duševních děl po internetu.

6. Ebooky to nekončí

Přestože nabídka elektronických knih je vlajkovou lodí eBUX.cz, v současné době si můžete objednat také audioknihy, e-časopisy mnoha žánrů, případně klasické tištěné knihy, pokud je chcete vlastnit také fyzicky.

Moderní je číst a vzdělávat se. Moderní je chovat se ekologicky a chránit naše lesy, i když jsou obnovitelné. Moderní je šetřit místo i čas a nakupovat ebooky. Ebooky z eBUX.cz.

admin