Chcete ušetřit, a přesto jezdit novým autem? Vyzkoušejte operativní leasing

Výhody operativního leasingu

Koupě nového auta je velkou investicí, kterou je potřeba řádně promyslet. Dobrou zprávou ale je, že nejde o jedinou možnost, jak si užívat nový automobil. Jde to totiž i jinak. Řeč je o operativním leasingu, kdy si na předem danou dobu sjednáte využívání nového vozidla podle vlastní potřeby. Bez starostí a velkých jednorázových investic. Jak konkrétně to funguje, kde najdete nabídku vozidel a co všechno obnáší operativní leasing? To se dozvíte uvnitř tohoto článku.

Životní styl úspěšných lidí bez starostí

Možná se divíte, jak je možné, že má váš soused každé dva roky nové auto. Kde na to pořád bere peníze? Odpovědí může být fakt, že využívá operativní leasing. Nemá starosti s prodejem ojetého auta, ale prostě ho po několika letech vymění za nový model. A jedinou investicí je měsíční částka za leasing, která nebývá příliš vysoká. Operativní leasing využívají firmy, podnikatelé, ale i běžní lidé, kteří potřebují vozidlo pro ježdění do práce, na výlety a podobně. Výhodou je i to, že leasing je možné započítat do nákladů a snížit si daňový základ.

Vyberte si auto a začněte jezdit

Podívejte se na operativní leasing Driveto a jednoduše si vyberte vaše nové auto, se kterým budete jezdit. V nabídce jsou běžná vozidla, ale i luxusnější značky a typy. Záleží, jaký máte rozpočet a co se vám líbí. Následně si vyberete variantu smlouvy a můžete jezdit. Většinou je omezen maximální nájezd kilometrů, ale pokud ho překročíte, nic se neděje a pouze uhradíte zbývající částku. Nemusíte chodit do pojišťovny a řešit povinné a havarijní ručení, protože bývá zahrnuto v ceně a je již zařízené. Zkrátka se vyhnete mnoha starostem a zdlouhavému zařizování a pouze jezdíte, užíváte si nový vůz a tankujete palivo.

Seznamte se s parametry operativního leasingu

Každý operativní leasing má několik důležitých parametrů. Tím nejdůležitějším je samozřejmě značka a model vozidla. Dále nás určitě zajímá motorizace a tedy i výkon a spotřeba. V rámci smlouvy u operativního leasingu se také podívejte, jestli jsou v ceně zimní pneumatiky, pravidelný servis či například připojištění čelního skla. Zkontrolujte si roční nájezd kilometrů a podívejte se, na jak dlouhou dobu si leasing sjednáte. Běžná doba se pohybuje od jednoho až do tří let. A po uplynutí této doby stačí vozidlo vrátit a vybrat si nové. Opět budete sledovat stejné parametry a postupovat víceméně stejně.

Na Driveto najdete i mnoho zajímavých informací například o dlouhodobém pronájmu vozidla bez závazků, což je ještě více zjednodušená forma využívání nového vozidla. Cena však může být vyšší například při porovnání s klasickým operativním leasingem uzavřeným na dobu 36 měsíců.

Rate this post