Jak vytěžit z prodeje bytu co nejvíce peněz?

Prodej nemovitosti

Pokud vás čeká prodej bytu či domu, jistě ho chcete prodat za slušnou cenu. Co nejvyšší, ale zároveň takovou, aby nebyla přemrštěná a našli se vůbec nějací zájemci. Pokud nemovitost prodáváte poprvé, zřejmě budete překvapeni tím, jaké všechny věci je třeba zařídit, než vůbec podáte inzerát. A tím kolotoč starostí teprve začíná.

Jako prodejce vás čeká hromada vyřizování, a přestože vám s ním může někdo pomoci, doposud jste museli odděleně hledat experty na každou část. Změnilo se to s příchodem portálu CINCINK, který pomáhá prodejcům i kupujícím řešit vše na jednom místě.

CINCINK je férový realitní portál, za nímž stojí silný partner v podobě Komerční banky. Jedná se o web, kde můžete svou nemovitost nabídnout, ale zároveň si poptat i služby, které vám pomohou ji dobře prodat. Jestli budete mít zájem o všechny služby, nebo jen o některé, je pouze na vás. Vyberete si to, co potřebujete. A s čím vším vám na portálu pomohou?

Odhadněte správnou cenu

Nastavit dobrou cenu je zcela klíčové. Musíte brát ohled na lokalitu, stav nemovitosti, ceny podobných objektů v okolí a počítat s tím, že kupující bude muset zaplatit ještě daň z prodeje nemovitosti, takže celková částka se pro něj navýší.

U CINCINK vám s odhadem pomohou

Že je správně zvolená cena velmi důležitá, u CINCINK dobře vědí. Proto vám zpracují analýzu hodnoty už za 200 korun. Ani k tomu nepotřebují vidět nemovitost osobně, stačí, když jim dodáte patřičné informace.

Vytvořte inzerát snů

Aby byl prodej bytu úspěšný, potřebujete zejména dobrý inzerát. Chytlavý text, správně popsané všechno, co může potenciální kupce zajímat. Dobře sepsaná nabídka vám navíc ušetří starosti, nebudete muset neustále někomu zodpovídat nejrůznější dotazy, protože se všechno dočte v popisu.

U CINCINK vám jej sepíšou profesionálové

CINCINK umožňuje vložit inzerát zdarma, také vám ale zařídí jeho sepsání profesionálními copywritery, kteří se v problematice prodeje nemovitostí orientují.

Fotografie prodávají

Velmi důležité je, abyste nemovitost představili v co nejlepším světle. Činí obrovský rozdíl, jestli přidáte fotky, jež jste pořídili včera na telefon, nebo si je necháte zpracovat profesionálním fotografem. Ten dokáže všechno zvěčnit z nejlepšího úhlu, takže budete sami překvapení, jak krásný dům či byt vlastníte.

U CINCINK máte k dispozici fotografa

Nemusíte shánět žádného fotografa, férový realitní portál CINCINK vám nějakého doporučí. Díky zdařilým fotkám se odlišíte od ostatních nudných inzerátů a zaujmete potenciální kupce hned na první pohled.

Nesmíte se ztratit v paragrafech

Zřejmě to bude vaše strana, která připraví kupní smlouvu. Víte, co všechno by měla obsahovat? Nemáte-li právní vzdělání, asi těžko. Při stažení nějaké smlouvy z internetu je tu dost velké riziko, že nebude úplně správná či v ní nebude obsaženo vše potřebné.

U CINCINK máte právní služby zajištěny

Právní služby jsou tedy něčím, za co byste si zaplatit určitě měli. Nemusíte se shánět po dobrém právníkovi, protože CINCINK vám jednoho zajistí.

Nesnažte se prodat na vlastní pěst. Služby profesionálů vás sice budou něco stát, ale díky nim nemovitost prodáte za nejvyšší možnou cenu. Těch pár tisíc výdajů navíc se tedy úplně ztratí.