Nemovitosti k bydlení i pro investici najdete na novém realitním portálu CINCINK

Chcete prodat svou nemovitost a vydělat nějaké peníze? Nebo hledáte byt či dům určený k investici a hodí se vám každé místo s nabídkami inzerátů? Pro všechny tyto situace je jako dělaný nový realitní portál CINCINK. Jeho hlavním úkolem je usnadnit orientaci na trhu a nabídnout perfektní zázemí pro kupující i prodávající. Kdo všechno může portál využít a co na něm najdete? To se dozvíte přímo v tomto článku.

Realitní portál pro lidi

Nový férový realitní portál je nastaven pro lidi. Hodí se pro jednotlivce, kteří chtějí na vlastní pěst nabídnout svou nemovitost k prodeji. Nabídne vše potřebné i kupujícím hledajícím nejvýhodnější koupi bytu či domu. A protože jde o místo, kde je inzerce zdarma, objevují se samozřejmě také inzeráty od makléřů z realitních kanceláří. Je to tak naprosto v pořádku, protože díky tomu je nabídka bohatá a pestrá.

Vkládání a prohlížení inzerátů však není jedinou funkcí, jakou na portálu najdete. Na stejném místě si totiž pohodlně za pár kliknutí objednáte například právní služby, inspekci technického stavu nemovitosti, odhad ceny či profesionální nafocení pro vytvoření dobré inzerátu. Všechno tedy zvládnete klidně sami díky podpoře férového realitního portálu. Partnerem projektu je Komerční banka, takže máte jistotu profesionálních služeb zejména na poli financí či bankovní úschovy.

Na co si dát pozor při koupi nemovitosti

V případě koupě bytu je potřeba dávat si pozor na několik věcí. Během prohlídky si důkladně ověřte technický stav nemovitosti. Pokud nevíte, na co konkrétně se máte koukat a kde mohou být skryté nedostatky, pozvěte si odborníka. Ten vám může pomoci i s odhadem ceny za případnou rekonstrukci a opravy, což se hodí při následném vyjednávání o ceně. Klíčová je také kontrola smlouvy, s čímž pomohou právní služby, které je možné objednat na portálu. Je totiž nutné, aby bylo vše správně zaneseno podle platné právní úpravy. Díky výpomoci profesionálů budete mít větší klid a koupě nemovitosti snad proběhne bez problémů.

Jak prodat byt za nejvýhodnější cenu

Když se rozhodnete pro prodej bytu, může jít svým způsobem o zhodnocení vaší předchozí investice. Vzhledem k aktuální situaci na trhu s nemovitostmi většinou vyděláte, ale při podcenění přípravy inzerátu se může stát, že byt prodáte zbytečně za nižší cenu. S tím mohou pomoci doplňkové služby na portálu CINCINK. Objednejte si profesionální nafocení a přípravu textu inzerátu. Potenciální kupce může přilákat také virtuální vizualizace interiéru či 3D plánek s přehledně viditelnými dispozicemi nemovitostmi. A pokud si nejste jistí cenou, zavolejte si pro začátek odhadce. Ten vám sdělí, jaká je zhruba aktuální tržní cena vaší nemovitosti.

Rate this post