Půjčka na cokoliv od ČSOB vám usnadní život

ČSOB - půjčka na cokoliv

Kupujete nové auto? Bydlení? Rekonstruujete? Potřebujete peníze, ale nechcete se zpovídat z toho, nač je potřebujete? Pak pro vás je určena půjčka na cokoliv.

Rozhodujete si o penězích sami

Půjčky se staly nezbytnou součástí našich životů. Většina lidí nemá celý obnos na nové auto či dokonce bydlení. Nejedná se tak o nic, zač byste se měli stydět. Většina světa žije na dluh, vlastně i státy samotné. Proto, pokud si budete chtít splnit sen, neváhejte a vezměte si půjčku, je-li reálné, že ji budete moct v rozumných mezích splatit. Zde je tedy především důležité vybrat dobrého poskytovatele půjčky, aby servis byl pro vás co nejjednodušší. Sami si rozhodnete, jakou sumu peněz pořídíte (samozřejmě v daných limitech banky), a ty můžete čerpat dle libosti. Je jedno, jestli půjde o rekonstrukci domu, či koupi nové pračky.

Půjčka na cokoliv od ČSOB

Bankovní ústavy dnes nabízejí spoustu výhodných produktů, mezi ty nejlepší patří půjčka na cokoliv od ČSOB. K dispozici vám může být až 800 000 korun. Půjčku poté budete splácet v pravidelných měsíčních splátkách, jak si nastavíte ve smlouvě s bankou. Lze využít váš účet nebo technický účet ČSOB. Půjčku si sjednáte velmi snadno, dokonce to jde online, což spousta bank nenabízí. Je to pohodlné, rychlé a snadné. Bezpochyby je výhodou i to, že v případě předčasného splacení půjčky je tento úkon zcela zdarma. Nikoli tedy jako u konkurence, že ještě navíc nesmyslně zaplatíte víc peněz. A co je také vítané, pokud půjčku splatíte do tří měsíců, vrátí vám dokonce i úroky.

Výhodná úroková sazba

Půjčka na cokoliv od ČSOB je určená pro soukromé osoby, nelze ji tedy využít na podnikatelské účely. I proto je zde příhodnější sazba úroků. Záleží samozřejmě na parametrech půjčky, minimální sazba představuje 4,9 % p.a. Rovněž velmi výhodná nabídka, která se na trhu naskýtá. Máte navíc možnost kdykoliv provést úplné nebo částečné splacení půjčky, nikdo vás tudíž neomezuje. Tato nabídka disponuje pevnou úrokovou sazbou, a ta se nemění po onu sjednanou dobu. Peníze se poskytují bez zajištění a lze je použít skutečně na cokoli.

Pojištění v případě nemožnosti splácet

Velmi oblíbený produkt, díky němuž s klidným srdcem lze podepsat smlouvu s bankou. Vždy může přijít nemoc či úmrtí, i v takovém případě se ovšem nemusíte vy a vaše rodina dostat do bezvýchodné situace. Stačí se pojistit. První varianta se týká zdraví. Budete se potýkat s těžkou nemocí, která vám znemožní vydělávat peníze. Postihne vás invalidita, jež vám rovněž ztíží situaci. Nebo, bohužel, může přijít i úmrtí. V případě pojištění od pojišťovny ČSOB za vás například po dobu nemoci (až jeden rok) platí pravidelné splátky. Bude-li se jednat o úmrtí, doplatí pojišťovna částku celou. Rovněž se může stát, že přijdete o práci. I toto je řešitelné, pojišťovna vám pomůže, než si najdete novou práci. Sjednat pojištění si můžete na všechny tyto možnosti, abyste předešli potížím, které mohou nastat.

Jak probíhá půjčka na cokoliv?

Jistě obecné informace jsou užitečné, názorná ukázka vám ovšem vytvoří ucelený dojem. Představme si, že si chcete pořídit auto. V podstatě dnes stojí kolem čtvrt milionu. Půjčíte si tedy 250 000 korun. Jak dlouho budete splácet? Optimální doba je pět let. V takovém případě je pevná úroková sazba 6,9 % p.a. Výhodnost, tedy RPSN, je 7,1 %, což je velmi příznivé. Měsíční splátka představuje 4939 korun, což rovněž pokládáme za velmi výhodné. V celkovém součtu tedy vynaložíte 296 340 korun. Za pět let tak v podstatě zaplatíte za poskytnutí půjčky 46 340 korun. Necelých 10 tisíc korun za rok, což je na půjčení částky ve výši čtvrt milionu velmi výhodné.

3/5 - (2 votes)