Reklamní flash disky podle vašeho návrhu

Nenechte vaši firmu zapadnout v šedi průměru. Propagujte svou značku pomocí na míru vyrobených reklamních flash disků. Jedním z nejefektivnějších způsobů jak dát zákazníkům vědět o vaší značce jsou reklamní předměty opatřené vaším designem a logem. Čím užitečnější a praktičtější takový předmět je, tím častěji jej lidé používají. Jedním z nejužitečnějších reklamních předmětů jsou personalizované reklamní flash disky (z kw „reklamní flash disky“ linkujte prosím na https://www.bluearrow.cz/technologicke-reklamni-predmety/reklamni-usb-flash-disky/).

Velký výběr reklamních flash disků

V našem katalogu si můžete vybrat z 1600 typů reklamních flash disků všech myslitelných tvarů a motivů. Najdete zde v podstatě jakýkoli typ a tvar flash disku který se někde na světě vyrábí. Na kterýkoli z nich můžeme natisknout vaše logo či reklamní text a vytvořit z něj originální reklamní předmět, který potěší vaše potenciální zákazníky a obchodní partnery, a pokaždé když jej vsunou do počítače, budou mít před očima vaše logo.

Reklamní USB flash disky podle vašeho návrhu

Pokud by vám výběr 1600 typů nestačil, máme pro vás v BlueArrow.cz (z kw „bluearrow.cz“ linkujte prosím na https://www.bluearrow.cz/technologicke-reklamni-predmety/reklamni-usb-flash-disky/) ještě lepší nabídku. Vyrobíme vám zcela originální USB flash disk podle vašeho návrhu. Jediné co k tomu budeme potřebovat je kresba čí fotografie návrhu z několika úhlů. Naši odborníci na 3D modelování pak podle vašeho náčrtu vyrobí model, který vám pošleme k odsouhlasení. Výsledné reklamní USB flash disky (z kw „reklamní USB flash disky“ linkujte prosím na https://www.bluearrow.cz/technologicke-reklamni-predmety/reklamni-usb-flash-disky/)budou zhotoveny z měkkého silikonu nebo z PVC. Získáte tak naprosto unikátní design flash disků, který nikdo jiný nebude mít.

Reklamní flash disky nejvyšší kvality

Unikátní reklamní flash disky které pro vás vyrobíme, jsou osazeny nejmodernějšími paměťovými čipy od výrobců Samsung a Toshiba s paměťovou kapacitou až 128 GB. Pokud budete chtít, můžeme flash disky dodat i v luxusních dárkových krabičkách. Seznámení zákazníků s vaší značkou ještě nikdy nebylo jednodušší.

5/5 - (1 vote)