Truck Centre nabízí výkup a prodej nákladních vozů s VIP službami pro každého

Potřebujete k podnikání nákladní vůz? Víme, kde koupíte, ale i prodáte třeba starší tahač návěsů. Výkup a prodej nákladních vozů vám pomůže operativně měnit váš vozový park podle aktuální potřeby.

Truck Centre Praha nabízí výkup i prodej nákladních vozidelNa jednom místě máte možnost nakoupit celou škálu nákladních vozidel s různou výbavou. Pokud chcete vyměnit svůj starý vůz, který vám již nevyhovuje, za nový, vše můžete řešit právě zde. Truck Centre váš starý vůz vykoupí.

Co koupíte v Truck Centre?

Pražský bazar nákladních vozidel nabízí nákladní vozy do i nad 7,5 tuny, sklápěče, přívěsy, autobusy i dodávky. Koupíte zde tahač návěsů i návěsy. V nabídce jsou rovněž stavební stroje. Stejný sortiment firma vykupuje.

Truck Centre Praha se řídí etickým kodexem prodeje podle evropských standardů

Díky tomu je celý proces prodeje i výkupu vozidel na té nejvyšší úrovni, spolu s nadstandardními službami, včetně zajištění financování. Vozidla firma odebírá od prověřených dodavatelů. Mnohdy jde o předčasně ukončené operativní leasingy nebo auta z mezinárodních aukcí. Automobily jsou zákazníkům dodávány v tom nejlepším technickém stavu, jaký je vzhledem ke stáří konkrétního vozidla a jeho technickému opotřebení možný. Na případné známé nedostatky je zákazník vždy upozorněn.

Nadstandardní služby

Kromě běžného prodeje a výkupu nákladních vozidel nabízí Truck Centre Praha i další služby. Jde o pronájem nákladní techniky, ale i zajištění financování nákupu. Firma rovněž poskytuje služby v oblasti komisního prodeje. Pokud chcete prodat automobil za vyšší cenu, než vám je nabízena výkupčím firmy, máte možnost vozidlo nabídnout v komisním prodeji. Firma se postará i o propagaci nabídky na inzertních portálech. Další službou je nákup vozů na protiúčet. Jestliže máte starší automobil a chcete místo něj jiný, výkupčí nabídne cenu za váš původní a vy zaplatíte pouze rozdíl mezi starým a novým vozem. V případě zájmu jsou pro vás v Truck Centre Praha schopni zajistit i dovoz automobilu na objednávku. Výkupčí v rámci partnerských firem v EU najde automobil dle vašich představ a zajistí jeho dovoz.