Začněte konečně podnikat naplno – pořiďte si mikrobus nebo dodávku

Mnoho lidí se v dnešní době rozhodne proměnit své hobby na business. Odejdeme z „korporátu“ a začneme podnikat bez stresu a v oblasti, která nám je blízká a baví nás. Milujete sport? Zahradu? Cestování? Všechny tyto hobby se dají proměnit v podnikání. K němu ale budete potřebovat vhodné užitkové auto.

Na koníčcích se dá dnes vydělávat lépe než kdy jindy

Milujete jízdu na kole? Organizujte cyklovýlety. Pořiďte si dodávku a začněte vozit zájemce po různých profi cyklostezkách, u nás i v Evropě. Propadli jste pěstovatelské mánii a ptají se vás, jestli jste profi zahradní architekt nebo zahradník? Začněte dělat zahrady i pro jiné. Pro dovoz rostlinného a jiného materiálu budete potřebovat opět vhodnou dodávku. Znáte Moravu a moravské vinné sklípky jako své boty? Kupte si mikrobus a můžete v rámci svého podnikání na Moravu vozit třeba Pražáky.

S dobrou dodávkou či mikrobusem jde business jako po másle

K řadě podnikatelských aktivit jsou dodávky a užitkové vozy nezbytné. Kupovat nové je však drahé a ani se to nevyplatí. Nadhodnocená cena nových automobilů způsobuje, že první dva roky klesá cena automobilu extrémně rychle. Optimální je pořídit si ojetinu v dobrém technickém stavu. Takové koupíte v pražském Vans Centre.

Proč nakupovat dodávky, užitkové vozy a mikrobusy právě ve Vans Centre?

Firma funguje již 12 let a za tuto dobu prodala přes 15 000 automobilů. Vans Centre poskytuje nadstandardní záruku na zakoupené vozy. I na ojetiny získáváte dva roky záruky. Každé auto odchází z Vans Centre v perfektním stavu po technické prohlídce. Záruka pak poskytuje plné krytí poruch v průběhu 24 měsíců bez ohledu na počet najetých kilometrů. Pokazí se vám například turbodmychadlo? Nic se neděje. Van Centre problém v rámci záruky vyřeší. Firma se navíc postará o financování nákupu vozidla. Pokud je cena pořizovaného automobilu do 600 000, nemusíte dokonce dokládat ani příjmy.

5/5 - (1 vote)