Zdraví z přírody od Terezia Company

Zdraví z přírody od Terezia Company

Že příroda má odpověď na každou naši zdravotní otázku, je známo po staletí. Donedávna byly ale bylinkářky a léčitelé tak trochu v nemilosti, ve stínu oficiální západní medicíny. Ta se bohužel z velké části přiklání k alopatii, tedy léčí následky, nikoliv příčiny nemocí. Navíc z drtivé většiny jsou léky, které lékaři předpisují chemickými přípravky, takže organizmu sice jeden příznak odstraní, ale má jiné vedlejší účinky.

Tato cesta je z dlouhodobého hlediska pro nás, lidi, neudržitelná, proto se stále víc z nás znovu obrací k přírodní medicíně – k rostlinám a houbám, jež jsou tělu prospěšné a mnohdy i léčivé.

Zdraví prospěšná firma

Jednou ze společností, která se zabývá výrobou čistě přírodních potravinových doplňků a přírodní kosmetiky, je rodinná firma Terezia Company. Na Českém trhu působí už 25 let a jejich výrobky patří k těm nejlepším díky technologii zpracování a čistotě produktů, na níž kladou opravdu velký důraz. Nenajdete v nich žádnou chemii, dokonce většinou nepoužívají ani extrakty (například z hub), ale celé rostliny. Tak je zaručeno, že se do výrobků dostanou všechny prospěšné látky.

Jejich výrobky jsou doplňky stravy z léčivých rostlin či z hub, přírodní kosmetika, přírodní směsi koření, a dokonce i veterinární produkty. Za léta, kdy společnost funguje, získala řadu prvenství ve způsobu zpracování, kde klade důkaz především na původ rostlin. Jejich produkty jsou certifikované a suroviny pochází prokazatelně ze zemí Evropské unie. Toi zvyšuje důvěru v jejich výrobky a popularitu mezi uživateli.

Vyberte si to nejlepší

Vzhledem k tomu, že firma výrobky nejen distribuuje, ale přímo vyrábí, je její dohled nad kvalitou vstupních surovin a dodržování výrobního procesu maximální. Mohou tak zaručit nejvyšší možné množství účinných látek v každém výrobku. A nejen to, stoprocentní jsou, pokud jde o zdraví, prospěšnost, čistotu, kvalitu i ryze český původ. Už od začátku společnost udává v oboru trend, jako první přišla například s novým zpracováním hlívy ústřičné či rakytníku řešetlákového, významným prvenstvím je i přípravek B17 APRICARC, Tento produkt obsahující mletá meruňková jádra je zdrojem vitamínu B 17 o němž se dnes už dá s jistotou tvrdit, že je významným bojovníkem s civilizačními nemocemi, včetně rakoviny.

BIO koření? Poznáte rozdíl!

Asi běžně nepřemýšlíte nad kvalitou koření, které si běžně kupujete. A možná je to škoda. Rozdíl poznáte teprve, když vyzkoušíte kvalitní kořenící směsi v BIO kvalitě, vyrobené z mořské soli a až 60 % sušené zeleniny a bylinek. Žádná další dochucovadla a regulátory chuti, jak už jsme tak nějak zvyklí u koření ze supermarketů.

BIO produkty prochází přísnou klasifikací, při jejich výrobě je naprosto vyloučeno používání hnojiv, pesticidů, hormonů a geneticky modifikovaných organizmů. V žádném případě nesmí přijít do styku s žádnými chemickými látkami. To zaručuje naprostou čistotu vstupních surovin a stejně tak i výsledných kořenících směsí. A věřte, že ten rozdíl v pokrmu poznáte. BIO směsi z Terezia Company neobsahují ani řepný cukr a žádné škroby, proto jsou vhodné i pro diabetiky a při bezlepkové dietě.

I mlsat se dá zdravě

Je libo višně, rakytník, zázvor nebo třeba kávu v medu? Řada pochoutek, jejímž základem je med, si rychle získá vaši pozornost. Med obohacený o další prospěšné látky, jako jsou antioxidanty, vitamín C z rakytníku, kofein na povzbuzení z kávy nebo třeba hořčík z kakaa, se stane rychle vaším každodenním společníkem, ať už ráno při snídani či během dne kdykoliv dostanete chuť na něco sladkého. A když se cítíte oslabení útokem virů, určitě zkuste houbu reishi v medu.Tato naprosto neobvyklá kombinace podpoří vaši obranyschopnost, takže se virózy bát nemusíte.

admin