Slevotéka – portál pro ty, kdo rádi cestují

Slevotéka – portál pro ty, kdo rádi cestují

V poslední době velmi vzrůstá zájem o krátkodobé pobyty spojené wellness aktivitami, víkendy na horách, romantické pobyty nebo cesty za poznáním. Zvykli jsme si využít prodloužené víkendy i pár dní uprostřed týdne na relaxaci, sport či cesty za poznáním. A stále častěji hledáme tyto nabídky za výhodnější ceny.

Slevových portálů, kde najdete nabídky různých cestovních kanceláří, je dnes spousta. Některé fungují chvíli a zmizí, jiné zase mají poněkud spornou kvalitu nabízených služeb, prostě najít si ten správný může být otázkou trpělivosti. Naštěstí je tu Slevotéka.

To nejlepší za co nejméně

Už z recenzí klientů je zřejmé, že vybírat si zájezdy přes tento portál, je sázkou na jistotu. Že se můžete spolehnout na rychlost vyřízení voucheru, kvalitu nabízených pobytů i opravdu zajímavé slevy. A nejde o nějaké výprodeje zájezdů, o něž nikdo nemá zájem, naopak. V nabídce Slevotéky najdete čtyřhvězdičkové hotely stejně jako klidné rodinné penziony, pobyty, kde kromě ubytování zahrnuje cena i různé benefity, od zajištění stravy až k neomezenému užívání wellness procedur. Na jednom místě tu najdete opravdu zajímavé nabídky pro náročné cestovatele za velmi příjemné ceny.

Není těžké najít si zájezd podle vlastních představ, ať už se chcete nechat hýčkat na masážích a v sauně, nebo prožít nefalšovanou romantiku ve dvou, případně se vydat za poznáním po Čechách i do zahraničí.

 

Momentálně vedou maďarské lázně

Někdo rád objevuje přírodní krásy, jinému vyhovuje prohlídka historických míst, další jsou zase nadšení sportovci či příznivci wellness pobytů. Nebo můžete zažít ode všeho trochu, stačí si jen vybrat z nabídky pobytů u nás i v jiných zemích Evropy.

V současné době je například velký  zájem o maďarské termální lázně, ať již v moderních komplexech nebo v historických centrech řady měst. Termální jezero v Hévízi, oblíbený Sárvár, moderní Bük, Známá Tapolca poblíž Balatonu, či historický Györ – to je jen malý vzorek ze široké nabídky pobytů v termálních lázních, jichž jsou po celém Maďarsku stovky. Několik jich najdete i v hlavním městě Budapešti a portál Slevotéka je samozřejmě má v nabídce. Vedle léčebných procedur si tedy můžete dopřát procházky městem, které si zachovalo hodně z atmosféry stařičkého mocnářství a ochutnat přitom místní speciality, hlavně neodolatelné pikantní klobásy či tradiční guláš.

Nejde jen o seznam zájezdů

Je častým omylem těch, kdo ještě nevyzkoušeli služby slevového portálu Slevotéka, že se v podstatě jedná jen o nějaký výčet dostupných zlevněných zájezdů. O to příjemnější pak může být překvapení, kolik služeb a na jaké úrovni je klientům poskytováno.

Jde pochopitelně v první řadě o nabídku jednodenních zájezdů, vícedenních pobytů i oblíbených eurovíkendů v různých zajímavých destinacích v Čechách, na Moravě i v blízkém či vzdálenějším zahraničí. Díky vysoké profesionalitě a dlouholetým zkušenostem zástupců Slevotéky vybíráte z nabídky skutečně kvalitních zájezdů, takže si mohou dovolit garantovat vám stoprocentní spokojenost při nejnižších cenách na trhu.

A jestliže se stanete stálými zákazníky  a využijete věrnostní systém portálu, máte šanci ušetřit ještě víc. Zakoupený voucher navíc můžete do 15 dnů vrátit a dostat zpět celou částku, kterou jste za něj zaplatili. To se hodí hlavně v případě, že si nakonec nedohodnete vhodný termín v hotelu nebo vám nebudou vyhovovat všechny podmínky zájezdu. Na spokojenosti klientů jim opravdu záleží, i proto se dá říci, že v současné době patří Slevotéka ke špičce mezi slevovými portály zaměřenými na cestování u nás.

admin