Nechte si vyřídit odškodnění po dopravní nehodě

Většina Čechů má nějaké ponětí o tom, že po dopravní nehodě, kterou nezpůsobí, mají nárok na odškodnění. Minimálně za škody na autě, většina tuší i o odškodnění za újmy na zdraví. Kde však o peníze požádat, běžný člověk neví. Patříte také do té skupiny, která by musela dlouho hledat informace, a ještě by byla zmatená z celé té změti paragrafů? Čas vám ušetří profesionální pomoc.

Pokud nehodu zavinila nepozornost nebo bezohlednost jiného řidiče a vy jste utrpěli nějaký úraz či újmu, pravděpodobně budete mít nárok na odškodnění. Jisté to není, ale za podání žádosti rozhodně nic nedáte. Tedy aspoň když si odškodnění po dopravní nehodě Praha necháte zařídit od První zdravotní.

Stačí, když dodáte veškeré informace

První zdravotní pomáhá získat klientům odškodnění nejen po dopravních nehodách. V paragrafech, nařízeních a formulářích umí chodit a s největší pravděpodobností vám už po prostudování vašeho případu řeknou, zda máte, nebo nemáte nárok na úspěch.

Budou k tomu potřebovat veškeré informace a dokumenty, které máte k dispozici, o probíhajícím správním či trestním řízení. Dát je dohromady je vaše jediná povinnost, pak už vše zařídí za vás.

Platíte jen v případě úspěchu

Určitě neváhejte na linku První zdravotní zavolat, nebo jim napsat přes webový formulář. Nic vás to totiž nebude stát. První konzultace je zdarma a za služby platíte jen v případě, kdy řízení dopadne úspěšně a vy získáte odškodnění. S pomocí profesionálů se šance na úspěšné zakončení zvyšuje. Oni totiž mají dost zkušeností a vědí, co do formulářů vyplnit. Kromě toho vám mohou poradit, na co všechno vlastně máte nárok, co jste zapomněli uplatnit či co jste uplatnili pouze částečně.

První zdravotní vám pomůže získat odškodnění dopravní nehoda – Praha a jiné město v nejvyšší možné výši. Navíc bez starostí a v co nejkratším možném čase.

Rate this post