Sjednat povinné ručení i havarijní pojištění nikdy nebylo snadnější. A rychlejší!

havarijko

Koupila jsem si nový vůz. Ten samozřejmě musím pojistit. Povinné ručení je, jak prozrazuje jeho název, povinné, a pojištění havarijní dobrovolné. Bez pojistky ale na silnici nevyrazím. Když to někam nenabořím přímo já, tak to do mě může nebořit někdo jiný.

Prvním krokem, jejž musím absolvovat, je výběr pojišťovny. Vím, že havarijní pojištění i povinné ručení dnes nabízí většina pojišťoven, otázkou do pranice ovšem už je, jak se mezi nimi vyznat. Procházet pojišťovnu po pojišťovně a srovnávat parametry jejich produktů? Časově zřejmě velmi náročné. Pak ale na internetu narážím na server, který pojišťovnu vybere za mě! Mým asistentem v pravém slova smyslu se stávají stránky kalkulackapojisteni.com.

Vybírám povinné ručení i havarijní pojištění

Srovnání nabídek cen povinného ručení a pojištění auta nacházím hned na hlavní stránce. Stačí jen kliknout na záložku porovnat a dostávám se k meritu věci. Ihned se přede mnou rozbalí přehled nejrenomovanějších pojišťoven.

Pojistku uzavřu online! Nemusím na pobočku!

Postupně klikám na záložky spočítat povinné ručení a spočítat havarijní pojištění, vyplňuji krátký formulář a hned mám jasno. Z nabídek pojišťoven samozřejmě vybírám tu nejlepší. Neváhám a pojistku hned uzavírám. Online! Aniž bych musela opustit práh svého bytu a vážit cestu na kamennou pobočku! Veškeré dokumenty mi přijdou v elektronické podobě na e-mail a zelená karta poštou! Dokonalé! Tímto způsobem navíc mohu vybrat i cestovní pojištění

Více než srovnávač

Server kalkulackapojisteni.com je ovšem mnohem více než „pouhým“ srovnávačem pojistek. Nacházím na něm i spoustu inspirativních článků, s jejichž pomocí se mohu v pojišťovnictví o něco lépe orientovat. Dozvídám se tak například, kde seženu nejvýhodnější jednodenní pojištění do zahraničí nebo jak sjednat pojištění dítěte do zahraničí. A spoustu dalších praktických informací, které mi výběr pojistky zjednoduší.

Ideální pojistka? Existuje, jen ji najít!

Je-li zkrátka v hledáčku vašeho zájmu ideální pojistka, měli byste mě následovat. Server kalkulackapojisteni.com vám jej stoprocentně najde. Tak neváhejte! I na pojistce se totiž dá hodně ušetřit!

5/5 - (1 vote)