Ušetřete na energiích! Změňte jejich dodavatele

Rok od roku ceny energií vždy o několik stovek korun stoupají. Nejste-li spokojeni se svými měsíčními platbami, nabízí se vám dvě možnosti. První z nich je pořídit si alternativní zdroje energie, což je velmi finančně nákladné. Druhou, jednodušší variantou je výměna vašeho stávajícího dodavatele za výhodnějšího.

Jak získat levnější elektřinu?

V dnešní době si naštěstí už nemusíte nechat diktovat, od koho máte brát elektrickou energii a za kolik. Na trhu je totiž celá řada energetických dodavatelů, kteří si vzájemně konkurují cenami a výhodnými podmínkami. Například předmětem zájmu skupiny EP Infrastructure není jenom levná elektřina, nýbrž také kompletní péče o zákazníka. U tohoto dodavatele vás mile překvapí individuální přístup, kvalitní zákaznický servis a férové jednání. Smlouvy jsou pochopitelné pro každého a nenajdete v nich žádné skryté poplatky a sankce. Rovněž na vás nečekají ani žádné aktivační poplatky. Abyste si udělali konkrétní představu o budoucích nákladech na elektřinu, velmi praktickou pomůckou je online kalkulátor na webových stránkách https://www.epet.cz/. Pokud si to chcete ještě více usnadnit, pošlete dodavateli vaše poslední vyúčtování. Ozve se vám s nabídkou šitou na míru vašim potřebám.

Ušetřete i na plynu

Kromě elektřiny můžete mít též levný plyn, ať už ho používáte k čemukoliv. Dodavatel vám navrhne optimální řešení přímo pro vaši domácnost. Jak to funguje? Jste-li spokojeni s výslednými měsíčními sazbami elektřiny a plynu, jež vám zobrazí kalkulátor, obdržíte návrh smlouvy. Kromě ní podepíšete ještě plnou moc, na základě níž vás bude váš nový dodavatel zastupovat během procesu vyvázání vaší stávající smlouvy. Celá změna dodavatele je rychlá a bezstarostná, neboť ji vyřídíte z pohodlí vašeho domova. O jejích konkrétních krocích budete průběžně informováni pomocí SMS.