Pojištění storna zájezdu

Pojištění storna při zrušení zájezdu

Pojištění storna se vyplatí, protože se vám může kdykoliv stát, že budete muset z nějakých vážných důvodů zrušit objednaný zájezd, letenky, ubytování nebo jiné služby spojené s dovolenou. Chcete-li se vyhnout storno poplatkům a neriskovat tak ztrátu několika desítek tisíc korun, pak si sjednejte pojištění storna.
V dnešní době existují možnosti, kdy si můžete vyhledat kalkulačky pojišťoven, které vám vytvoří přehledné nabídky pojištění storna. Stačí je zadat základní informace o vašem zájezdu, jako je počet osob, věk, cenu a datum zájezdu.

Pojištění storna při zrušení zájezdu snadno vyřídíte online v pohodlí vašeho domova. Stačí si jen z výsledku porovnávání vybrat pro vás nejvýhodnější pojištění a následně uhradit výši pojistného. Pojištění byste rozhodně neměli odkládat, neboť lze sjednat maximálně jeden den po uhrazení dovolené.
Pojištění storna vám kryje řadu rizik. Těmi hlavními jsou riziko nemoci, úrazu, výpovědi, zmeškání odjezdu, smrt, nehoda, stávka, zemětřesení a jiné živelné nehody či nutnost setrvání v místě bydliště po požáru.

Tip : Pojištění si vyřiďte hned po zaplacení zálohy na dovolenou

Vyřízení pojištění je jednoduché a rychlé. Samotné vyplnění základních údajů v kalkulačce vám zabere asi tak minutu. Úvodní formulář po vás bude chtít vyplnit základní údaje o budoucí dovolené. Konkrétně je to počet osob, jejich věk a cena zájezdu celkem, poté cenu ubytování, letenek a dalších poplatků spojených s dovolenou. Posledním nutným údajem je datum odjezdu a příjezdu. Když odešlete vyplněný formulář, objeví se vám konkrétní cenové nabídky pojištění storna. Na vás je už jen vybrání toho nejvýhodnějšího pojištění.

Rate this post