Povinné ručení ONLINE

DŮVODY PROČ VYBRAT POVINNÉ RUČENÍ ONLINE

Pokud jste se rozhodli koupit si auto (je jedno, jestli nové nebo ojeté), musíte vykonat jednu povinnost – sjednat povinné ručení vozidla. To můžete uzavřít hned třemi způsoby, tedy na pobočce, přímo u prodejce nebo online. My si teď povíme, proč je ta poslední varianta zároveň variantou nejvýhodnější.

Prvním a rovněž hlavním důvodem je výrazně nižší cena. Online povinné ručení vám totiž nabízí možnost srovnání jednotlivých pojišťoven, které toto pojištění nabízí. Můžete si tak snadno a z pohodlí domova vybrat to nejvýhodnější povinné ručení z hlediska cenových nabídek. Vzhledem k tomu, že se nabídky pojišťoven někdy liší i o tisíce korun ročně, jedná se o dobrý důvod, proč zvolit právě online cestu.

Dalším důležitým faktorem je úspora času. Není potřeba někam chodit, protože se dá vše zařídit z křesla vašeho domova. Jediné, co pro to musíte udělat, je vyplnění základních údajů o vámi kupovaném vozidle, dále potvrzení návrhu smlouvy a následně už jen zaplacení pojistky. Posledním krokem je vytisknutí zelené karty, což je otázkou několika vteřin.oji

Srovnání pojišťoven

Nabízí se vám rovněž přehled o všech pojišťovnách a nabízených produktech. Online srovnávače pojišťoven vám kromě jejich cen popíšou i je samotné a jejich nabízené pojistné produkty. Díky tomu si můžete udělat dokonalý obrázek o jejich výhodách či nevýhodách, které nabízejí.

Povinné ručení můžete uzavřít kdykoliv a kdekoliv, jelikož nemusíte pojistku nutně uzavírat právě z domova. V dnešní době má každý z vás doma jistě telefon, notebook či tablet, který se postará o rychlé sjednání pojistky třeba těsně před koupí automobilu. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu.

V neposlední řadě je dobré mít jistotu pomoci s výběrem toho správného povinného ručení. Můžete totiž využít i nějakého online poradce, který vám s výběrem jistě pomůže a budete si tak jisti, že je vše v pořádku. Někteří nabízejí bezplatnou linku, na kterou zavoláte, a oni vám rychle poradí.

Rate this post