Šetřete náklady na auto s operativním leasingem

Široký výběr aut na operativní leasing

Vzít si auto na leasing je dnes docela běžné. Zejména mladí lidé totiž zastávají názor, že nemusí věc přímo vlastnit, stačí, když si ji vypůjčí, a to v případě operativního leasingu na několik málo let. Jelikož auto není jejich majetkem, nemusí se o něj tolik starat, jenom jezdí a tankují.

„Jezdí a tankují“ bylo samozřejmě řečeno trochu s nadsázkou. Čas od času je potřeba umýt sklo, abyste přes něj něco viděli, vysát interiér, případně přezout kola či koupit dálniční známku. Záleží na tom, jaký tarif operativního leasingu si platíte. Čím vyšší je měsíční splátka, tím více služeb vám obstarává leasingová firma.

Proč je operativní leasing tak výhodný?

V prvé řadě proto, že za vás řeší hromadu starostí, které by jinak ležely na vašich bedrech. Ve druhé řadě je výhodný i finančně. Abyste pochopili jakým způsobem, vysvětlíme si, jak takový operativní leasing funguje.

Máte-li zájem o operativní leasing, u leasingové firmě si vyberete model, přijdete si ho třeba i vyzkoušet a poté podepíšete smlouvu. Smlouva se podepisuje na několik málo let, například dva nebo tři roky. Po dobu trvání této smlouvy platíte měsíčně sjednanou částku a auto běžně užíváte. Až doba sjednaná ve smlouvě uplyne, auto vrátíte. Následně můžete uzavřít novou smlouvu na jiný vůz.

Získáte nové auto za velmi výhodných cenových podmínek

A v tom spočívá to největší kouzlo. Nové auto si dnes může dovolit málokdo, s operativním leasingem ho ale klidně budete mít. Nepotřebujete k tomu žádnou vysokou vstupní investici, a dokonce si budete jezdit v novém voze každých pár let. Vždy tedy budete mít auto plné nejmodernějších a nejbezpečnějších technologií. Nekupujete nový vůz, jehož hodnota klesá už v okamžiku, kdy s ním vyjedete z prodejny, a není třeba řešit jeho prodej, až zestárne a budete ho chtít vyměnit. Operativní leasing má prostě samé výhody.

Chcete se dozvědět více a zvážit, zda by bylo auto na operák vhodnou volbou i pro vás? Přečtěte si informace na https://podbabaoperak.cz/ a třeba si rovnou domluvte i testovací jízdu.

Rate this post