I dovolenou v Čechách je na místě pojistit

Tuzemské cestovní pojištění od Generali

Hodláte strávit aktivní dovolenou v Čechách? Nezapomeňte na tuzemské cestovní pojištění! Za klid v duši rozhodně stojí. 
Ani dovolená v tuzemsku nemusí vždy jít podle plánu. Nepředvídatelných rizik na turisty, a ty tuzemské nevyjímaje, číhá docela hodně. A mohou vyjít poměrně draho. Vyvarovat se jich je přitom snadné a levné. Klidná dovolená po všech stránkách vás může vyjít na pouhé čtyři koruny denně. To je méně, než zaplatíte za návštěvu veřejné toalety.

Dovolená má těšit, ne děsit

Na dovolenou si většina z nás odjíždí odpočinout. Odreagovat se a nabýt energii, ze které budeme mnohdy po celý následující rok čerpat. I dovolená se ale, a rozhodně nechceme věšet čerta na zeď, může proměnit v horor. Proti němu se naštěstí můžeme pojistit. A zmírnit tak jeho následky.

Raději počítejte se vším

Zranit se můžete při vykonáváníá sportovních aktivit i autonehodě. Plány ale zhatí i banální onemocnění či vymknutý kotník. Na svou vysněnou dovolenou ovšem také nemusíte vůbec odjet. Stát se toho zkrátka může celá řada. Cestovní pojištění jim sice nezabrání, ale pokryje veškeré s nimi spojené náklady.

Pojistěte si nepředvídatelná rizika

Velmi výhodné tuzemské cestovní pojištění má ve svém portfoliu například pojišťovna Generali, u které si můžete pojistit celou řadu nepředvídatelných rizik, kterým na svých cestách můžete být vystaveni. A těch může být celá řada. Na která se zaměřit?

Pojištění storna

Především rodiny s dětmi doporučujeme tzv. pojištění storna vaší cesty, tedy zrušení či posunutí termínu vaší rekreace. Nikdy nevíte, jaká nepředvídatelná událost vás k tomuto kroku donutí, ať již se jedná o nemoc, úraz, nenadálé pracovní povinnosti, rodinné či jakékoliv jiné důvody. S touto pojistkou se vám vrátí osmdesát až sto procent vašich nákladů.

Pojištění sportovních aktivit

Plánujete zdolávat horské vrcholy, jezdit na koni, nebo sjíždět divokou řeku? V to případě je na místě zvážit pojištění sportovních rizik, pod které spadá celá řada aktivit včetně těch adrenalinových, jako jsou téměř všechny druhy vodních sportů, jako jsou plachtění, rekreační potápění, rafting, windsurfing, kanostika i plachtění.

Online cestovní pojištění

Sjednání pojištění je navíc velmi rychlé. Jedná se totiž o cestovní pojištění online. Na internetových stránkách Generali pojišťovny vyplníte jednoduchý formulář a do dvou minut budete pojištění. Je to snadné, že? Tak neváhejte! Za ten klid v duši to rozhodně stojí.

Buďte připraveni na vše

Uznáváme, že základem dobré nálady je pozitivní energie. Myslet jen na příjemné věci a ty negativní si nepřipouštět. Realita je ovšem realita a štěstí, jak se říká, přeje připraveným. A být připraven na nejhorší se na cestách rozhodně vyplácí.

5/5 - (1 vote)